Cześć,  jestem Beata

Inwestuję w nieruchomości.

Realizuję flipy, mikrokawalerki i gotowce inwestycyjne.
Przekazuję okazje inwestycyjne (sourcing).
Specjalizuję się w rynku pierwotnym (mieszkania deweloperskie).

Kocham to, co robię!

Zaczynałam w 1999 roku. Żałuję jedynie tego, że nie miałam wówczas mentora, odpowiednich umów, kalkulatorów, dokumentów i wskazówek.

A teraz, po ponad 165 tematach deweloperskich, sama wspieram innych.
Jestem przedsiębiorcą, twórcą treści cyfrowych, autorką kursów online. Dzielę się wiedzą, prowadzę prelekcje, webinary i udostępniam moje narzędzia!

Cieszę się, że tu jesteś:) Rozgość się

Beata Kołodziejczyk

OPINIE

Co o mnie mówią?


Michał Cal

Michał Cal, Totendom biuro projektowe

"Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z Beatą.. Współpraca z nią przebiega zawsze bardzo profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Od 2021 tworzymy wspólnie wyjątkowe projekty.
Beata wykazuje się ogromną komunikatywnością, uprzejmością oraz świetnym podejściem do drugiego człowieka. Dziękuję za dotychczas zrealizowane wspólnie przedsięwzięcia. Mam głęboką nadzieję na dalszą współpracę.
"

Współpraca z Dziewczynami to sama przyjemność. Są zawsze uśmiechnięte i  podchodzą do swoich zadań w 100% profesjonalnie. Nie ma dla nich zadań niemożliwych. Serdecznie polecam

Anna Żebrowska-Kulczycka, Ważka biuro projektowe

"Są takie osoby, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Kiedy się czegoś podejmują, angażują się na 100%, a przy tym są życzliwe i sympatyczne tak, że nawet rozmawiając z nimi przez telefon czuć, że się uśmiechają.
Takie jest właśnie pani Beata. Dla mnie jako architekta wnętrz, poza świetną i bardzo miłą komunikacją w temacie realizacji projektów, bardzo ważne jest również to, że z pasją i dbałością o jakość przygotowuje mieszkania, a ekipy z nią współpracujące dobiera z największą starannością. Gdybym szukała mieszkania w Poznaniu, nie miałabym wątpliwości gdzie się zgłosić, żeby dostać świetnie wykończony lokal i rewelacyjną obsługę
 "

Karol Andrzejewski

Karol Andrzejewski, Inwestor

"Współpraca z Beatą to pełen profesjonalizm i doświadczenie poparte ogromną dawką życzliwości i pozytywnego nastawienia, które udziela się wszystkim naokoło. Efektem są piękne mikrokawalerki w Poznaniu, które jako pracujące gotowce są doskonałym produktem. W mieszkaniach widać dobrze przemyślane rozwiązania techniczne oraz użytkowe, które sprawiają, że mieszkanie wiele lat będzie służyło inwestorowi oraz najemcy.
Szczerze polecam współpracę z Beatą, jestem przekonany, że będzie ona owocna dla obu stron, bo podejście win-win nie jest jej obce:) 
"

Fred Bosboom

Frederyck Bosboom, BON Poznański Pośrednik

"Miałem przyjemność uczestniczyć w projekcie mieszkań inwestycyjnych, które najpierw wynajęliśmy, a później sprzedaliśmy jako pracujące produkty z bardzo atrakcyjną stopą zwrotu. Lokale były wykończone z wysoką starannością, a komunikacja i zaangażowanie pani Beaty na najwyższym poziomie. Podsumowując dotychczasową współpracę oceniam jak najbardziej na plus! "

Janusz Grabowski

Janusz Grabowski, ekspert kredytowy Gold Finance, Inwestor

"Polecam współpracę z Beatą. Jeżeli chodzi o inwestycje na rynku pierwotnym to ma kontakty których można jej tylko pozazdrościć. Oferty "spod lady " to nie jedyny rarytas, który wyróżnia ją na rynku. Wspólnie zrealizowaliśmy niejedną transakcję. Wspólnie skredytujemy mieszkanie - polecam współpracę nie tylko dla osób które chcą posiłkować się kredytem i kupić mieszkanie w dobrej cenie. Zapraszam do współpracy"

Andrzej Musiał

Andrzej Musiał, fliper i Inwestor

"Współpraca z Beatą to sama przyjemność. Jest zawsze uśmiechnięta i  podchodzi do swoich zadań w 100% profesjonalnie. Nie ma dla niej zadań niemożliwych. Serdecznie polecam"

Aleksander Góra, Góra Nieruchomości

"Polecam Beatę! Dziewczyna robi świetną robotę inwestując na rynku pierwotnym i przygotowując gotowce inwestycyjne z wysoką stopą zwrotu! "

Wojciech Szczugieł, Inwestor, Komoe Investments, AeroVirtual.eu

"Beata to przede wszystkim niesamowity człowiek. Magazyn pozytywnej energii, którą chętnie dzieli się ze swoim otoczeniem. Zawsze uśmiechnięta kolorowa dusza, którą ciężko pominąć. Natomiast w swojej branży świetny fachowiec o olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu. Każda rozmowa z Beatą to dla mnie zastrzyk wiedzy i inspiracji. W pełni polecam! "