GOTOWA STRATEGIA

Jak KAŻDY może BEZPIECZNIE sprzedać
 swoje mieszkanie, dom  
bez stresu i zbędnych kosztów.

Szybko i zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej!


Ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie

pasek-poziom-zapasu-magazyn

⭐⭐⭐⭐⭐


Co znajdziesz w poradnikach?

W poradniku otrzymasz wskazówki dotyczące bezpiecznego przeprowadzenia transakcji, co pozwoli Ci zabezpieczyć się przed oszustwami i nieuczciwymi praktykami.
Z pomocą tego poradnika zbadasz swoje motywacje do sprzedaży nieruchomości, a dzięki temu dowiesz się, jak najlepiej przygotować mieszkanie lub dom do sprzedaży.
Zrozumiesz, jak ważne jest dokładne zaplanowanie etapów sprzedaży, co pozwoli Ci zorganizować każdy krok procesu, od podjęcia decyzji po finalizację transakcji...i to, co trzeba zrobić po akcie.
Przygotowałam dla Ciebie szczegółowe odpowiedzi na pytania, które musisz sobie zadać przed rozpoczęciem sprzedaży.  Dzięki temu cały proces będzie przebiegał sprawnie i bez niespodzianek.
Poznasz jakie czynniki wpływają na szybkość sprzedaży i wartość rynkową. Dzięki temu ustalisz swoje oczekiwania odnośnie czasu sprzedaży i potencjalnej ceny. 
Dzięki poradnikowi zrozumiesz niezbędne terminy i pojęcia rynku nieruchomości, co pozwoli Ci na swobodną komunikację z kupującymi i notariuszem.
Poznasz dokładny proces sprzedaży nieruchomości – od przygotowania nieruchomości po szczęśliwą finalizację transakcji, co zapewni Ci pełną kontrolę nad każdym etapem i  pozwoli Ci odpowiedzialnie przeprowadzić cały proces.
Wyjaśnię Ci, jak odpowiednio przygotować mieszkanie lub dom do sprzedaży, aby zwiększyć jego atrakcyjność i wartość na rynku. Pokażę na co szczególnie zwrócić uwagę,  co pozwoli Ci przyciągnąć większe zainteresowanie potencjalnych kupujących. 
Dowiesz się, jak odpowiednio zaaranżować przestrzeń, co pozwoli wydobyć najlepsze cechy nieruchomości i jeszcze lepiej zaprezentować ją podczas pokazywnaia kupującym.
Podpowiem, jak właściwie wycenić nieruchomość, korzystając z trzech różnych metod, z czego tylko jedna jest płatna – poznasz plusy i minusy każdej z nich. Zrozumiesz, dlaczego warto odpowiednio wycenić swoją nieruchomość. Dowiesz się,  jak unikać typowych błędów.
Zrozumiesz, jak ważne jest stworzenie atrakcyjnego opisu nieruchomości, który przyciągnie uwagę i wywoła emocjonalny odzew u potencjalnych kupujących. Podam moje przykłady, co pisać a czego unikać. Zobaczysz, jak ważny jest nagłówek i jak zatytułować ogłoszenie idealnie.
Opowiem Ci o zaletach posiadania aktualnych zdjęć nieruchomości i jak stale aktualizować swoje ogłoszenie, aby utrzymać zainteresowanie
Zdecydujesz, czy warto zaangażować profesjonalnego fotografa, aby Twoja nieruchomość prezentowała się jak najlepiej.
Nauczysz się, jak efektywnie promować swoją nieruchomość, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i szybko znaleźć kupca.
Dowiesz się, jakie są zalety i wady każdej formy reklamy nieruchomości, od drukowanego banneru po cyfrową, oraz jakie są koszty związane z każdą z nich.
Dowiesz się też, jak efektywnie wykorzystać media społecznościowe do promocji sprzedaży, dzięki czemu dotrzesz do szerszego grona potencjalnych kupujących.
Z pomocą poradnika zbadasz także, jak efektywnie ustalić cenę ofertową, aby była ona atrakcyjna dla kupujących, a jednocześnie maksymalizowała Twój zysk.
Dowiesz się, jak przygotować się do prezentacji nieruchomości, co robić a czego unikać, aby zrobić najlepsze wrażenie na potencjalnych nabywcach. Omówimy, jak ważne jest zadbanie o każdy szczegół przed pokazem nieruchomości, od czystości przez zapachy, aż po drobne naprawy. 
Dzięki temu zrozumiesz też, jakie potencjalne problemy mogą pojawić się podczas transakcji i co robić, aby zminimalizować ryzyko utraty zainteresowania.
Dzięki poradnikowi nauczysz się, jak unikać typowych błędów w prezentacji nieruchomości, które mogą odstraszyć potencjalnych kupujących czy obniżyć wartość oferty.
Dowiesz się, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami od kupujących oraz jak odpowiednio reagować na krytykę podczas pokazów nieruchomości.
Zrozumiesz, jak ważna jest jasność komunikacji z kupującymi i jak unikać nieporozumień, które mogą opóźnić lub storpedować sprzedaż.
Ze mną nauczysz się też, jak skutecznie negocjować cenę, aby osiągnąć najlepsze warunki sprzedaży.  Poznasz najważniejsze strategie i pokażę Ci, jak się do nich przygotować, by  skutecznie bronić swojej wyceny i osiągnąć najlepsze warunki transakcji.
Nauczysz się, jak zarządzać ofertami kupna, aby wybrać najkorzystniejszą i unikać potencjalnych problemów z niepewnymi kupującymi.
Otrzymasz kompletną wiedzę o umowach rezerwacyjnych, przedwstępnych i akcie notarialnym. Poznasz metody unikania najczęstszych pułapek w tych umowach, co zabezpieczy Cię przed potencjalnymi problemami.
Zaznajomisz się z procesem zbierania i przygotowywania niezbędnych dokumentów, co jest konieczne dla przyspieszenia procesu sprzedaży i uniknięcia problemów prawnych. Zrozumiesz, jak ważne jest posiadanie pełnej dokumentacji nieruchomości i jak jej braki mogą wpłynąć na przebieg transakcji
Omówię również, jak przygotować się do aktu notarialnego, aby wszystkie formalności przebiegły sprawnie i bez nieprzyjemnych niespodzianek.
Zajmiemy się tematem opłat notarialnych i podatków, wyjaśniając, jakie koszty musisz przewidzieć przy sprzedaży nieruchomości.
Wyjaśnię Ci, jak skutecznie i bezpiecznie ustalać wpłaty od kupujących, co jest niezbędne do zabezpieczenia Twoich finansów przed i po transakcji. Zdradzę Ci jedyny bezpieczny sposób na otrzymanie pieniędzy za swoją nieruchomość. I nie jest to wspólne wyjście z kupującym do banku!
Poznasz, co robić po sprzedaży – jakie kroki prawne i administracyjne należy podjąć, aby wszystko było zgodne z przepisami.
Dowiesz się także, jak przekazać nieruchomość w sposób profesjonalny i bezpieczny dla Ciebie. Dowiesz się, jak odpowiednio przygotować się do przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi, włącznie z przekazaniem kluczy i podpisaniem protokołów. 
Nauczysz się, jak przygotować się do potencjalnych problemów, które mogą pojawić się podczas sprzedaży nieruchomości, i jak je rozwiązywać.
W e-booku znajdziesz także ważne informacje na temat tego, jak radzić sobie z emocjami i stresem związanym z procesem sprzedaży.
I wiele więcej 🙂
Z pomocą e-booka dowiesz się, jak odpowiednio przygotować swoją nieruchomość do sprzedaży, aby przyciągnąć jak najwięcej potencjalnych kupców.
Zrozumiesz, dlaczego pierwsze wrażenie jest kluczowe i jak je stworzyć, dzięki odpowiedniej prezentacji wnętrza.
Poznasz strategie marketingowe, które pozwolą Ci skutecznie promować swoją nieruchomość zarówno online, jak i offline.
Dowiesz się, jak prawidłowo wycenić swoją nieruchomość, aby uzyskać maksymalny zysk, unikając jednocześnie przeszacowania, które może odstraszyć kupujących.
Nauczysz się, jak negocjować z potencjalnymi kupcami, aby osiągnąć najkorzystniejszą dla siebie cenę sprzedaży.
Otrzymasz wskazówki dotyczące przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów, aby proces sprzedaży przebiegł sprawnie i bezproblemowo.
Poznasz najlepsze praktyki dotyczące prezentacji nieruchomości podczas dni otwartych oraz indywidualnych wizyt.
Zrozumiesz, jak współpracować z agentami nieruchomości, aby ich praca przyniosła Ci największe korzyści.
Dowiesz się, jakie są typowe pułapki podczas sprzedaży nieruchomości i jak ich unikać,

kupujących. Dzięki temu zrozumiesz, dlaczego warto zadbać o każdy szczegół i jak to może wpłynąć na końcową cenę sprzedaży.Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania nieruchomości. Poznasz 10 zasad dobrego przygotowania, które sprawią, że Twoje mieszkanie lub dom będą wyglądać atrakcyjnie i przyciągną potencjalnych nabywców.Dowiesz się, jak stworzyć neutralną paletę kolorów, która przypadnie do gustu większości osób, oraz jak odpowiednio odmalować wnętrza, aby wyglądały świeżo i nowocześnie.Poznasz, jak wykorzystać grafikę, obrazy i plakaty, aby nadać wnętrzom charakteru i sprawić, że będą wyglądały bardziej przytulnie.Zrozumiesz, jakie drobne naprawy warto wykonać, aby Twoja nieruchomość wyglądała na zadbaną i gotową do zamieszkania, co znacząco zwiększy jej atrakcyjność.Dowiesz się, jak przestawić meble, aby optycznie powiększyć przestrzeń i stworzyć bardziej funkcjonalne i przytulne wnętrza.Nauczysz się, jak stworzyć odpowiednią atmosferę dzięki oświetleniu, które sprawi, że każde pomieszczenie będzie wyglądało bardziej atrakcyjnie.Poznasz triki, które pozwolą Ci dodać efekt “wow” do wnętrz, przyciągając tym samym uwagę potencjalnych nabywców.Dowiesz się, jak optycznie powiększyć wnętrza, aby Twoje mieszkanie lub dom wydawały się większe i bardziej przestronne.Poznasz sposoby na optyczne powiększenie okien, aby wpuszczały więcej światła i sprawiały, że przestrzeń będzie wydawała się większa i jaśniejsza.Zobaczysz, jak krok po kroku przeprowadzić profesjonalny home staging w każdym pomieszczeniu, co znacząco zwiększy atrakcyjność Twojej nieruchomości.Dowiesz się, jak zadbać o pierwsze wrażenie, które jest kluczowe dla potencjalnych nabywców, gdy tylko wejdą do Twojego domu.Nauczysz się, jak odpowiednio przygotować kuchnię, aby wyglądała nowocześnie i czysto, co przyciągnie zainteresowanych.Poznasz, jak zaaranżować salon, aby był przytulny i funkcjonalny, co sprawi, że potencjalni kupujący poczują się jak w domu.Dowiesz się, jak odpowiednio przygotować sypialnię, aby była miejscem spokoju i relaksu, co jest ważne dla przyszłych mieszkańców.Nauczysz się, jak przygotować łazienkę, aby wyglądała na czystą i nowoczesną, co zwiększy jej atrakcyjność.Poznasz, jak zadbać o piwnicę, aby nie była zaniedbana, co może wpłynąć na ogólną atrakcyjność Twojej nieruchomości.Dowiesz się, jak przygotować garaż, aby wyglądał na przestronny i funkcjonalny, co może być ważnym punktem dla kupujących.Otrzymasz check listę codziennego sprzątania, która pomoże Ci utrzymać nieruchomość w czystości podczas całego procesu sprzedaży.Poznasz, jakie proste naprawy warto wykonać, aby nieruchomość wyglądała na zadbaną i gotową do zamieszkania, co zwiększy jej atrakcyjność.


Co zawiera gotowa strategia?


Poukładany i logiczny proces
KROK-PO-KROKU

 
Od podjęcia decyzji o sprzedaży aż po akt notarialny i ...co należy zrobić po nim.

 

Poradnik sprzedającego swoje mieszkanie lub dom

EBOOK


Poradnik Sprzedającego swoje mieszkanie lub dom

Nauczysz się, jak sprytnie przygotować mieszkanie.
Tak, aby przyciągało Klientów i zrobiło na nich efekt WOW!

Poznasz różnicę między dobrym przygotowaniem mieszkania, a wybitnym
Dowiesz się, co przyciąga jak magnes, a co odstrasza Klientów
5 kluczowych lewarów przygotowania mieszkania do zabójczej oferty, o których nikt Ci nie powie (oto nasza największa tajemnica)
5 rzeczy, które musisz sprawdzić w nieruchomości zanim wystawisz ogłoszenie
7 obszarów wizualnych, które dosłownie odmienią Twoje mieszkanie
Zastosuj te 5 ulepszeń, a Twoja oferta nieruchomości wyprzedzi inne o lata świetlne
Poznaj magię home stagingu i jego 4 najważniejsze filary
Dlaczego większość osób zapomina o tym wyjątkowym i genialnym tricku?
Najcenniejsze sekrety i wskazówki pośredników oraz sprzedawców  nieruchomości zebrane dla Ciebie w jednym ebooku
Inspirujące zdjęcia przygotowanych mieszkań, które sprzedały się jak świeże bułki
Wartość 299 zł - w tej ofercie za ułamek tej cenyOtrzymaj 2 BONUSY!


Jak przygotować mieszkanie, dom do sprzedaży i wynajmu

 BONUS 1. EBOOK i 5 CHECKLIST


Jak przygotować mieszkanie, dom  do sprzedaży i wynajmu

Dlaczego otoczenie jest tak ważne podczas sprzedaży lub wynajmu nieruchomości
Jak może Ci pomóc uzyskać wyższą cenę

Rzeczy, na które na co dzień nie zwracamy uwagi , a mają istotne znaczenie dla Klientów
22 Punkty ujęte w jedna listę dla Twojej wygody
Przygotowanie otoczenia dla opornych
Co podbija wartość Twojej oferty?
Dla ułatwienia lista podzielona wg 5 kluczowych lewarów
Czytelna i prosta do wdrożenia
Wartość 199 zł - w tej ofercie za ułamek tej ceny
22 Sprawdzone produkty podnoszące wartość mieszkania przed SPRZEDAŻĄ Ebook

 BONUS 2. EBOOK


22 Sprawdzone produkty podnoszące wartość mieszkania, domu przed sprzedażą 

Pokaż swoje wnętrze od najpiękniejszej strony
I zachwyć swoich Klientów!

Produkty przykuwające uwagę Klientów
Cieszą oko na zdjęciach i w rzeczywistości
Masz smykałkę do urządzania wnętrz, czy nie - z tą listą Ci się uda
Ściąga gotowa i tak przystępna, że wystarczy kliknąć i zamówić produkty
Wybierasz wg najnowszych trendów w sprawdzonych sklepach  
Poręczne zestawienie dla osób ceniących swój czas 
Wartość 199 zł - w tej ofercie za ułamek tej ceny 
Beata Kołodziejczyk png

Cześć,

Nazywam się Beata Kołodziejczyk, jestem strategiem nieruchomości i negocjatorem.

I muszę Ci coś wyznać! Nie jestem pośrednikiem. Mimo iż nie sprzedaję mieszkań ani domów innych ludzi, to zrobiłam już ponad 170 transakcji na tym rynku. 

Jak to możliwe zapytasz?

Widzisz, agent koncentruje się tylko na tym, by szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie,  dom.
Strateg natomiast umie zwiększać wartość nieruchomości, bo przewiduje trendy rynkowe i analizuje rynek.  Wie, jak dobrze, bezpiecznie kupić i jeszcze lepiej sprzedać mieszkanie, dom.  

Ale nie zawsze tak było. 

Pierwsze mieszkanie kupione przeze mnie od dewelopera w 1999 roku miało mnóstwo wad fizycznych i prawnych. Kosztowało mnie to masę stresu. Wymagało pomocy prawników i specjalistów inżynierów.  Istniała realna obawa, że nikt nie będzie mógł w tym lokalu zamieszkać. To były 3 trudne lata mojego życia, które nauczyły mnie pokory i tego, jak mało wtedy wiedziałam o rynku nieruchomości. 

25 Lat i 170 transakcji później potrafię znaleźć rozwiązanie tam, gdzie wszyscy inni rozkładają ręce.  Moja wiedza jest tak cenna, że współpracuję z wieloma deweloperami. Negocjuję kontrakty i minimalizuję ryzyko inwestycji.

Jestem córką architekta i księgowej. I może dlatego w moich poradnikach znajdziesz same konkrety i tylko sprawdzone przeze mnie rozwiązania. Bez lania wody i niepotrzebnych opisów.  Całą moją strategię sprzedaży nieruchomości przedstawiłam Ci tak, abyś krok po kroku zrealizował swój cel. 

Bo głęboko wierzę, że każdy zasługuje na sukces. A kiedy odkryjesz moje wytrychy do świata nieruchomości, to przestaniesz się stresować sprzedażą. To fascynująca przygoda i będzie mi miło, jeśli pozwolisz mi służyć Ci poradami. Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego w ogóle to jest mi potrzebne?

Ponieważ mądrzy ludzie nie odkrywają Ameryki na nowo, ale zawsze korzystają z wiedzy innych.
I biorą to co jest sprawdzone i działa. 

Bo gdy robisz coś pierwszy raz, to skąd masz wiedzieć, jak to zrobić dobrze i bezpiecznie?
Możesz też uczyć się na swoich błędach.
Tracić cenny czas, pieniądze i stresować się.
A możesz też korzystać z wiedzy osoby, która robiła ponad 170 transakcji na rynku nieruchomości.
To Twój wybór.
Wybierz mądre.

Czy dostanę fakturę VAT?

Oczywiście. Podczas składania zamówienia uzupełnij dane firmy, na jakie ma zostać wystawiona faktura i podaj numer NIP.
E-mail z fakturą do pobrania otrzymasz od razu po zakupie.

Jak otrzymam dostęp do poradników?

Po zakupie otrzymasz e-maila z linkami do pobrania wszystkich zakupionych produktów.
Możesz je pobierać tyle razy, ile chcesz i na tyle urządzeń, na ile masz ochotę. 
Możesz mieć jedną kopię na komputerze, a drugą na telefonie, a kolejną na tablecie.

Co to znaczy produkt cyfrowy?

Poradnik jest w formie e-booka (PDF), czyli jest to książka w formie elektronicznej.
Można ją czytać na telefonie, tablecie czy komputerze.
Jeśli jesteś w stanie przeczytać ten tekst, to będziesz w stanie przeczytać e-booka.

Czy można zamówić poradniki w formie tradycyjnej (książka papierowa)?

Niestety nie ma takiej możliwości. Dzięki formie elektronicznej oferuję tak dużo wiedzy za tak małe pieniądze.
Wiem jednak, że niektórzy moi czytelnicy po zakupie drukują sobie poradniki i w ten sposób mają je w formie papierowej.

Nie lubię czytać, wolę nagrania video lub audiobook.

Rozumiem i wiem, dlaczego tak jest.
Większość autorów książek pisze skomplikowanym językiem, leje wodę i przynudza.
Zanim dojdziesz do konkretów, już masz dość czytania.
Też tego nie lubię, dlatego moje poradniki piszę całkiem inaczej.
Jak oglądałeś moje filmy w mediach społecznościowych, to już wiesz, że umiem wyjaśnić trudne tematy w prosty i bardzo zrozumiały sposób. Przekonasz się więc, że czytając je, dostaniesz same konkrety, tylko sprawdzone porady i całą moją wiedzę na tacy.

Czy można nauczyć się czegoś z poradnika zakupionego w internecie?

Oczywiście, że tak! W dzisiejszych czasach jest to idealne rozwiązanie.
Otrzymujesz całą potrzebną wiedzę od razu, przerabiasz materiały kiedy masz czas i ochotę, możesz przeczytać dany fragment kilka razy, aby dobrze zrozumieć i zapamiętać. Otrzymujesz za ułamek ceny to samo, co przekazuję podczas indywidualnych (i droższych) konsultacji online.

Czy dam sobie radę?

Kiedy robimy coś pierwszy raz, cały proces wydaje się skomplikowany. To zrozumiałe.
Natomiast kiedy dostaniesz wskazówki, od czego zacząć, co i jak warto zrobić, a czego nie robić, to nagle wszystko zaczyna się układać. Skupiasz się na kolejnym kroku, a następnie na kolejnym i tak aż do szczęśliwego finału.
Tak zaczynało wielu moich czytelników. To są zwykli ludzie tacy, jak Ty. Też mieli podobne wątpliwości. Też nie mieli specjalnych predyspozycji, ani umiejętności. Też odczuwali niepokój.
Wiem, że z poradnikami poczuli się pewniej. Nieruchomości to nie fizyka kwantowa. Jestem przekonana, że absolutnie większość ludzi jest w stanie to przejść cały proces z sukcesem.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Napisz po prostu do mnie na adres: kontakt@beatakolodziejczyk.pl, a ja postaram się udzielić Ci odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.


Pełna gwarancja!

Gwarancja satysfakcji


Nasza gwarancja jest prosta jak drut.

Wdrożyłeś i nie podoba się mieszkanie Klientom? Pisz do nas. Oddamy Ci 100% pieniędzy.
Nie chcemy Twoich pieniędzy, jeśli to nie jest najlepsza inwestycja, jaką zrobiłeś.

Mówimy poważnie.

Możemy dać Ci taką gwarancję, bo jesteśmy przekonane co do efektów.Podsumowując:


Poradnik Sprzedającego swoje mieszkanie lub dom (wartość 97 zł)
+
#1 BONUS Jak przygotować mieszkanie, dom do sprzedaży i wynajmu: poradnik i 5 checklist (wartość 69 zł)
+
#2 BONUS 22 Sprawdzone produkty podnoszące wartość mieszkania przed sprzedażą (wartość 39 zł)
=

Cena regularna wszystkiego:  205 zł


Cena promocyjna:
49 zł 

Ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie jest ograniczona

pasek-poziom-zapasu-magazyn


    Wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autorki. Chociaż staram się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie biorę żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie.
    Twoje wyniki zależą od wielu czynników i mogą się różnić od moich.  Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji.

© Copyright Kreatywka Sp. z o.o.  All Rights Reserved

Podaj imię i adres e-mail, aby przejść dalej

Szanuje politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Close
Scroll to Top